Müdürlüğümüze Bağlı Hizmet Vermekte Olan Özel Kreş Ve Gündüz Bakımevleri İle Özel Çocuk Kulüplerine 3 Şubat 2018 Tarihinde ‘Mesleki Eğitim’ Gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüze bağlı olarak hizmet vermekte olan Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Özel Çocuk Kulüplerinde görev yapmakta olan tüm çalışanlara03 Şubat 2018 tarihinde saat 09:00-16:00 saatleri arasında İl Müdürlüğümüz yeni hizmet binasında ‘Mesleki Eğitim’ gerçekleştirildi.

İl Sağlık Müdürlüğünden Çocuk Psikiyatristi Orhan KOCAMAN, Çocuk Psikiyatristi Yaşar TANIR ve Çocuk Gelişim Uzmanı Damla SEYDAN ‘0-6 Yaş Çocuk Gelişim Dönemleri, Tuvalet Eğitimi Verirken Destek Olma, Mahremiyetin Önemi, Kreşe Yeni Başlayan Çocuk ve Ailenin Uyum Sürecinde Desteklenmesi, 0-6 Yaş Grubunda görülen Psikiyatrik Rahatsızlıklar, Problem Davranışlara Yaklaşım’ vb. konularda bilgilendirme yaparken, İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Özel Eğitim Öğretmeni Ebru ŞIKŞIK’da ‘Özel Öğrenme Güçlüğü, Zihinsel Engel, Otizm, Çocuklarda Konuşma Geriliği, 0-6 Yaş Grubunda olan Kaynaştırma Öğrencisine Yaklaşım’ konularında eğitimlerini gerçekleştirdi.

Müdürlüğümüz adına İl Müdür Yardımcısı Kadir ERGANİ, Psikolog Berna BELEN ve Öğretmen Ali ZEYBEK ‘Mevzuat, İş ve İşleyiş Düzeni’ vb. konularda bilgilendirme ve rehberlik yaptı. Müdürlüklerin görüş ve önerilerine yer verilerek Eğitim tamamlandı.  


Sonraki Sayfa: İl Müdürlüğümüzün Yeni Hizmet Numarası

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüzde Görev Yapan Tüm Personel ve İdareciler Yeni Hizmet Binasında Bir Araya Geldi