KURBAN BAYRAMI ARİFESİNDE ŞEHİTLERİMİZE ZİYARET

Kurban Bayramı arifesinde Kütahya il protokolü ve şehit yakınları Hava Şehitliği, Polis Şehitliği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mezarlığı’nı ziyaret etti.

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, eşi Münevver Nayir ile birlikte Kurban Bayramı sebebiyle Arife günü Hava Şehitliği, Polis Şehitliği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mezarlığı’nı ziyaret edip, şehitlerin kabirlerine karanfil bıraktı, şehit yakınlarıyla dua etti.

Vali Nayir’e, AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı,  AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu,  İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar ile eşi Yasemin Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer Turan, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmet Özotraç, STK Temsilcileri, askeri erkan ile bazı daire müdürleri eşlik etti.
 
Şehit aileleriyle tek tek bayramlaşan, istek ve arzularını soran Vali Ahmet Hamdi Nayir, ailelere tekrar başsağlığı diledi.
 
Kur'an-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar'ın duasının ardından her bir şehit kabri başında Yasin-i Şerif okudu.

Sonraki Sayfa: Karayolları Genel Müdürlüğü 14. Bölge Müdürlüğü 145. Şube Şefliği İle Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü İşbirliğiyle "Ülkem İçin Dünyam İçin Bende Varım" Eğitim Programı Düzenlendi

Önceki Sayfa : HUZUREVİ SAKİNLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZLA KURBAN BAYRAMI KUTLANDI...